• OLVE 1G
    OLVE 1G
  • OLVE 1D
    OLVE 1D
  • OLVE 7H
    OLVE 7H
  • OLVE 8H
    OLVE 8H

Ondanks corona, spelen in het seizoen 2020-2021 maar liefst 16 ploegen competitie voor OLVE. Er zijn 4 gemengde ploegen, 2 damesploegen, 9 herenploegen en 1 gemengde seniorenploeg.

Hieronder kan je de spelers terugvinden die meespelen. Ook kan je de resultaten, stand en kalender opvragen door op de link in de laatste kolom te klikken.

Gemengde competitie:

  Ploeg  

Afdeling

Spelers

  Stand/Kalender  

1G

  2de Nationale  

Lissa Bal, Hanne Janssens, Tine Roeymans, 

 Marc de PuntPieter Severijns, Shashvat Shah, Adriaan Debeuf 

OLVE 1G

2G

2de Prov A

Laura Hauquier, Yoni Segers, Nicharee Boonbanjong

Stef Geybels, Hans Schroots

OLVE 2G

3G

3de Prov C

Hanne Umans, Annisha Khimani, Aarya Sadhani,

Jeroen De Vries, Michael Floré

OLVE 3G

4G

5de Prov A

Annemie Steurs, Ilse Bogaerts, Marijke Verbessem,

Michael Bonjé, Kurt Van Boeckel

OLVE 4G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1D

2de Liga B

Britt van Volsem, Lissa Bal, Laura Hauquier,

Hanne Janssens, Liesbeth Aerts

 OLVE 1D

2D

1ste Prov A

Sylvia Clement, Nelly Halsberghe, Sara De Vries

Sarah Springael, Kirsten Van Boghout, Petra Vanlaer

OLVE 2D 

 

Heren competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1H

2de Liga B

Pieter Severijns, Marc De Punt,

Tom Van Vracem, Adriaan Debeuf, Ederic Keirsebelik

OLVE 1H

2H

3de Liga B

Svevo BlommaertsRobbe De Sitter,

Jonas Deckers, Bram Declercq, Lars Patteet

OLVE 2H 

3H

2de Prov A

Rutger Hendrickx, Quinten Hendrix, Matts Croes

 Michiel De Sitter, Mick Kennes, Lou Hanlin

OLVE 3H 

4H

3de Prov A

Yannick Engelmann, Louis Toebosch, Arne Van Oerle,

Jeroen Degerickx, Wout De Ridder

OLVE 4H 

5H

3de Prov C

Peter Van Hout, John Van den Bulcke, Wim Verhaege,

Geert Du Bois, Johan De Cuyper

OLVE 5H 

6H

3de Prov B

Bram Nauwelaerts, Timon Hofmans, Quinten Van Dessel

Rune Verbist, Robbe Verbist, Flint Croes

OLVE 6H 

7H

4de Prov D

Wim Plaum, Stefaan Smets, Frank Graré,

Geert Schrooten, Remy Bin Yaacob

OLVE 7H 

8H

4de Prov A

Kevin Theys, Axel de Luyck, Bram De Kinder,

Michiel Van Roey, Steven Loots, Bart Bouckaert

OLVE 8H 

9H

6de Prov A

Aarya Shah, Daan Ghys, Romil Shah,

Simon Raes, Joachim Lespagnard, Pereira Da Silva

OLVE 9H

 

Seniorencompetitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1SG

Gemengd - C

Dirk De Kinder, Yves Couteau,

Li Wang, Judy Lai

 OLVE 1SG