gotMailBeste leden,

De lidgeldbrieven voor volgend seizoen werden dit weekend elektronisch verstuurd naar jullie e-mailadres. 

Niets ontvangen? Kijk zeker eerst eens in je Spam folder! Nog steeds niets? Stuur dan even een mailtje naar onze ledenadministratie (ledenadmin[at]olvebadminton.be).

Nieuw vanaf dit jaar is dat ieder lid een individuele brief ontvangt, meteen met het juiste bedrag op basis van zijn/haar statuut en speeldag. Wil je veranderen van statuut of speeldag? Stuur dan een mailtje naar onze ledenadministratie. Indien er nog plaats is op je gewenste speeldag, ontvang je van ons een nieuwe gepersonaliseerde berekening van je lidgeld.

Stop je met spelen bij OLVE? We zouden het ook dan sterk appreciëren moest je dit kort laten weten aan onze ledenadministratie.

Vergeet niet dat je recht hebt op 10 euro korting wanneer je betaalt VOOR 20 juli, dus snel zijn is de boodschap!