• OLVE 3H
    OLVE 3H
  • OLVE 6H
    OLVE 6H
  • OLVE 1G
    OLVE 1G
  • OLVE 9H
    OLVE 9H

In het seizoen 2018-2019 spelen de onderstaande ploegen competitie voor OLVE. Er zijn 5 gemengde ploegen, 2 damesploegen en 9 herenploegen.

Hieronder kan je de spelers terugvinden die meespelen. Ook kan je de resultaten, stand en kalender opvragen door op de link in de laatste kolom te klikken.

 

Gemengde competitie:

  Ploeg  

Afdeling

Spelers

  Stand/Kalender  

1G

  1ste Nationale  

Lissa Bal, Hanne Janssens, Tine Roeymans, Shashvat Shah, 

Pieter Severijns, Marc de Punt, Eubil Cabije, Adriaan Debeuf

OLVE 1G

2G

3de Liga C

Laura Hauquier, Yoni Segers, 

Stef Geybels, Hans Schroots

OLVE 2G

3G

3de Prov B

Hanne Umans, Liesbeth Kerkhofs,

Jeroen De Vries, Michael Floré

OLVE 3G

4G

5de Prov B

Annemie Steurs, Ilse Bogaerts,

Michael Bonjé, Kurt Van Boeckel

OLVE 4G

5G 6de Prov A

Marie Schrooten, Yael De Jonghe, Daan Stevens,

Kristof De Volder, Arthur Benbassat, Peter Stevens

OLVE 5G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dames competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1D

2de Liga B

Britt van Volsem, Lissa Bal, Laura Hauquier,

Hanne Janssens, Tine Roeymans

 OLVE 1D

2D

3de Liga B

Karen de PuntSylvia Clement, Nelly Halsberghe,

Sarah Springael, Kirsten Van Boghout, Petra Vanlaer

OLVE 2D 

 

Heren competitie:

  Ploeg  

  Afdeling  

Spelers

  Stand/Kalender  

1H

2de Liga B

Pieter Severijns, Marc De Punt,

Siebe Lodders, Eubil Cabije, Adriaan Debeuf

OLVE 1H

2H

3de Liga C

Svevo Blommaerts, Rolf Brems,

Jonas Deckers,Tom Van Vracem, Bram Declercq

OLVE 2H 

3H

2de Prov B

Luc Colijn, Maxim Debeuf, Ederic Keirsebelik,

Jeroen Degerickx, Hans Abbeloos, Buland Tiwana

OLVE 3H 

4H

3de Prov C

Peter Van Hout, John Van den Bulcke, Robert Wellykin,

Geert Du Bois, Johan De Cuyper, Wim Verhaege

OLVE 4H 

5H

4de Prov B

Quinten Hendrix, Robbe De Sitter,

Rutger Hendrickx, Tom Janssens

OLVE 5H 

6H

4de Prov C

Wim Plaum, Stefaan Smets, Frank Graré,

Bart Delbeke, Yves Couteau, Remy Bin Yaacob

OLVE 6H 

7H

4de Prov A

Yannick Engelmann, Louis Toebosch, Arne Van Oerle,

Laurens Thielman, Lou Hanlin, Michiel De Sitter

OLVE 7H 

8H

5de Prov A

Kevin Theys, Axel de Luyck, Bram De Kinder,

Michiel Van Roey, Steven Loots

OLVE 8H 

9H

6de Prov B

Bram Nauwelaerts, Aarya Shah,

Yash Shah, Robbe Verbist

OLVE 9H